Pristatymas ir grąžinimas

Prekių pristatymas nemokamas.

  • Prekė į jūsų namus bus pristatyta per 1-5 darbo dienas nuo užsakymo. Išimtiniais atvejais (pvz., jeigu užsakomos prekės nėra sandėlyje) su jumis bus suderintas kitas pristatymo terminas. Apie tai jus informuosime iš anksto.
  • Prekę gali priimti tik prekę užsakęs asmuo.
  • Atvykus kurjeriui, atidžiai apžiūrėkite ar nepažeista prekės pakuotė. Klientas priėmęs pakuotę su pažeista pakuote prisiima kylančią riziką dėl galimo prekės pažeidimo.
  • Jūs turite atidžiai patikrinti prekę ar nėra defektų, sužalojimų, sugadinimų, ir, juos pastebėjęs, ne vėliau kaip per 1-ą darbo dieną po Prekės pirkimo-pardavimo sutarties (nuoroda) pasirašymo dienos kreiptis telefou +37069660796 arba el. paštu info@12perku.lt. Kitais atvejais laikoma, kad jūs priėmėte prekę ir pripažinote ją tinkama.
  • Per 14 d. nuo užsakymo galite grąžinti nepatikusias prekes paskambinę  ir suderinę grąžinimą  telefonu+37069660796 arba el. paštu sales@12perku.lt. Atgal priimamos tik nenaudotos, nepažeistos, pilnos komplektacijos ir originalioje nepažeistoje pakuotėje esančios prekės. Norint grąžinti, prašome supakuoti grąžinamą prekę taip, kad siuntimo metu ji ir originali dėžutė nebūtų pažeista, t.y. įdėkite ją į papildomą dėžę su popieriumi, tvarkingai užklijuokite. Taip pat užpildykite ir prie prekės pridėkite grąžinimo aktą (nuoroda).